| TV Geliri | $130K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $15K |
| Oyuncu Maaşları | $239K |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $25K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $153K | $446K | $-293K | $-2.5M |
| Jun 2027 | $34K | $450K | $-415K | $-2.2M |
| May 2027 | $33K | $434K | $-401K | $-1.8M |
| Apr 2027 | $33K | $434K | $-401K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $27K | $398K | $-371K | $-1.0M |
| Feb 2027 | $31K | $396K | $-364K | $-640K |
| Jan 2027 | $28K | $391K | $-363K | $-276K |
| Dec 2026 | $321K | $407K | $-85K | $88K |
| Nov 2026 | $28K | $368K | $-340K | $173K |
| Oct 2026 | $45K | $445K | $-400K | $513K |
| Sep 2026 | $40K | $397K | $-358K | $912K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |