| TV Geliri | $5.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.8M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $38K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $690K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $5.7M | $4.6M | $1.1M | $4.0M |
| Feb 2027 | $6.3M | $4.7M | $1.6M | $2.9M |
| Jan 2027 | $6.3M | $4.5M | $1.7M | $1.2M |
| Dec 2026 | $2.2M | $4.0M | $-1.8M | $-534K |
| Nov 2026 | $2.2M | $4.4M | $-2.1M | $1.2M |
| Oct 2026 | $572K | $6.8M | $-6.2M | $3.3M |
| Sep 2026 | $573K | $3.3M | $-2.7M | $9.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $14.0M |