| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $205K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $78K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $768K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $2.6M | $2.1M | $489K | $20.3M |
| Feb 2027 | $2.6M | $2.2M | $395K | $19.8M |
| Jan 2027 | $2.7M | $2.1M | $595K | $19.4M |
| Dec 2026 | $2.6M | $2.1M | $427K | $18.8M |
| Nov 2026 | $2.5M | $2.2M | $375K | $18.4M |
| Oct 2026 | $853K | $2.1M | $-1.3M | $18.0M |
| Sep 2026 | $5.6M | $1.4M | $4.3M | $19.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.0M |