| TV Geliri | $609K |
| Sıralama TV Bonusu | $122K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $35K |
| Oyuncu Maaşları | $482K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $1.3M | $608K | $706K | $794K |
| Aug 2027 | $1.3M | $855K | $442K | $88K |
| Jul 2027 | $1.3M | $493K | $772K | $-354K |
| Jun 2027 | $1.5M | $553K | $989K | $-1.1M |
| May 2027 | $1.2M | $546K | $621K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.6M | $-384K | $-2.7M |
| Mar 2027 | $439K | $562K | $-123K | $-2.4M |
| Feb 2027 | $177K | $619K | $-443K | $-2.2M |
| Jan 2027 | $125K | $611K | $-486K | $-1.8M |
| Dec 2026 | $22K | $527K | $-505K | $-1.3M |
| Nov 2026 | $22K | $524K | $-502K | $-795K |
| Oct 2026 | $25K | $831K | $-806K | $-294K |