Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $22K |
| Maç Günü Geliri | $32K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $126K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Tesis Bakımı | $145K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$188K |
$386K |
$-198K |
$2.5M |
| Jul 2027 |
$164K |
$381K |
$-216K |
$2.7M |
| Jun 2027 |
$2.6M |
$345K |
$2.3M |
$2.9M |
| May 2027 |
$57K |
$345K |
$-288K |
$660K |
| Apr 2027 |
$57K |
$345K |
$-288K |
$948K |
| Mar 2027 |
$76K |
$345K |
$-269K |
$1.2M |
| Feb 2027 |
$85K |
$489K |
$-405K |
$1.5M |
| Jan 2027 |
$94K |
$332K |
$-239K |
$1.9M |
| Dec 2026 |
$56K |
$332K |
$-276K |
$2.1M |
| Nov 2026 |
$56K |
$331K |
$-275K |
$2.4M |
| Oct 2026 |
$56K |
$311K |
$-255K |
$2.7M |
| Sep 2026 |
$104K |
$324K |
$-220K |
$3.0M |