Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $67K |
| Maç Günü Geliri | $395K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $454K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $195K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.0M |
$1.1M |
$-92K |
$13.3M |
| Jul 2027 |
$749K |
$2.9M |
$-2.2M |
$13.4M |
| Jun 2027 |
$3.7M |
$620K |
$3.0M |
$15.5M |
| May 2027 |
$474K |
$620K |
$-147K |
$12.5M |
| Apr 2027 |
$475K |
$620K |
$-146K |
$12.6M |
| Mar 2027 |
$475K |
$1.1M |
$-649K |
$12.8M |
| Feb 2027 |
$1.1M |
$1.2M |
$-189K |
$13.4M |
| Jan 2027 |
$742K |
$641K |
$101K |
$13.6M |
| Dec 2026 |
$475K |
$656K |
$-181K |
$13.5M |
| Nov 2026 |
$475K |
$656K |
$-180K |
$13.7M |
| Oct 2026 |
$476K |
$943K |
$-466K |
$13.9M |
| Sep 2026 |
$2.4M |
$738K |
$1.7M |
$14.4M |