| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $101K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $27K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $2.1M | $1.5M | $528K | $-10.4M |
| Oct 2027 | $802K | $2.0M | $-1.2M | $-10.9M |
| Sep 2027 | $641K | $1.3M | $-662K | $-9.7M |
| Aug 2027 | $662K | $1.4M | $-703K | $-9.1M |
| Jul 2027 | $624K | $1.4M | $-772K | $-8.4M |
| Jun 2027 | $1.2M | $1.6M | $-452K | $-7.6M |
| May 2027 | $641K | $1.3M | $-660K | $-7.1M |
| Apr 2027 | $640K | $1.4M | $-785K | $-6.5M |
| Mar 2027 | $720K | $1.4M | $-681K | $-5.7M |
| Feb 2027 | $232K | $1.6M | $-1.4M | $-5.0M |
| Jan 2027 | $241K | $1.6M | $-1.3M | $-3.6M |
| Dec 2026 | $238K | $1.4M | $-1.1M | $-2.3M |