| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $167K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $115K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $872K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $51K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $2.1M | $1.2M | $958K | $-5.3M |
| Nov 2027 | $1.8M | $1.1M | $766K | $-6.2M |
| Oct 2027 | $582K | $1.3M | $-736K | $-7.0M |
| Sep 2027 | $664K | $985K | $-321K | $-6.3M |
| Aug 2027 | $659K | $962K | $-303K | $-6.0M |
| Jul 2027 | $655K | $1.1M | $-424K | $-5.7M |
| Jun 2027 | $1.4M | $1.1M | $352K | $-5.2M |
| May 2027 | $653K | $1.3M | $-643K | $-5.6M |
| Apr 2027 | $653K | $1.3M | $-685K | $-4.9M |
| Mar 2027 | $641K | $1.1M | $-437K | $-4.3M |
| Feb 2027 | $250K | $1.2M | $-909K | $-3.8M |
| Jan 2027 | $198K | $1.2M | $-1.0M | $-2.9M |