| TV Geliri | $722K |
| Sıralama TV Bonusu | $72K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $106K |
| Transfer Amortismanı | $154K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $274K |
| Tesis Bakımı | $440K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $901K | $3.2M | $-2.3M | $6.8M |
| Oct 2026 | $308K | $3.6M | $-3.3M | $9.0M |
| Sep 2026 | $2.3M | $1.8M | $441K | $12.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |