Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $53K |
| Maç Günü Geliri | $14K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $861K |
| Personel Maaşları | $5K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$71K |
$936K |
$-865K |
$-15.1M |
| Jun 2028 |
$70K |
$659K |
$-589K |
$-14.2M |
| May 2028 |
$70K |
$1.3M |
$-1.2M |
$-13.6M |
| Apr 2028 |
$70K |
$707K |
$-637K |
$-12.5M |
| Mar 2028 |
$24K |
$671K |
$-647K |
$-11.8M |
| Feb 2028 |
$23K |
$574K |
$-551K |
$-11.2M |
| Jan 2028 |
$259K |
$1.1M |
$-824K |
$-10.6M |
| Dec 2027 |
$24K |
$577K |
$-553K |
$-9.8M |
| Nov 2027 |
$24K |
$577K |
$-553K |
$-9.2M |
| Oct 2027 |
$24K |
$1.1M |
$-1.1M |
$-8.7M |
| Sep 2027 |
$24K |
$649K |
$-625K |
$-7.6M |
| Aug 2027 |
$24K |
$663K |
$-640K |
$-6.9M |