| TV Geliri | $732K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $443K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $48K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2029 | $784K | $832K | $-48K | $-5.0M |
| Dec 2028 | $705K | $588K | $117K | $-5.0M |
| Nov 2028 | $705K | $507K | $199K | $-5.1M |
| Oct 2028 | $632K | $641K | $-9K | $-5.3M |
| Sep 2028 | $635K | $649K | $-14K | $-5.3M |
| Aug 2028 | $627K | $672K | $-46K | $-5.3M |
| Jul 2028 | $703K | $645K | $57K | $-5.2M |
| Jun 2028 | $693K | $638K | $55K | $-5.3M |
| May 2028 | $695K | $853K | $-157K | $-5.3M |
| Apr 2028 | $699K | $689K | $10K | $-5.2M |
| Mar 2028 | $621K | $811K | $-189K | $-5.2M |
| Feb 2028 | $706K | $583K | $123K | $-5.0M |