| TV Geliri | $5.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $296K |
| Oyuncu Maaşları | $6.1M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $517K |
| Tesis Bakımı | $806K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $6.4M | $7.5M | $-1.1M | $36.1M |
| Aug 2027 | $6.4M | $9.2M | $-2.9M | $37.2M |
| Jul 2027 | $6.2M | $6.7M | $-488K | $40.1M |
| Jun 2027 | $20.9M | $6.3M | $14.7M | $40.5M |
| May 2027 | $7.0M | $7.2M | $-174K | $25.9M |
| Apr 2027 | $7.2M | $7.3M | $-64K | $26.1M |
| Mar 2027 | $7.5M | $6.4M | $1.1M | $26.1M |
| Feb 2027 | $7.3M | $7.5M | $-211K | $25.1M |
| Jan 2027 | $7.0M | $5.4M | $1.6M | $25.3M |
| Dec 2026 | $6.5M | $5.3M | $1.1M | $23.7M |
| Nov 2026 | $3.4M | $5.1M | $-1.7M | $22.5M |
| Oct 2026 | $3.2M | $5.7M | $-2.5M | $24.2M |