Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $51K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $653K |
| Personel Maaşları | $5K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Sep 2029 |
$1.8M |
$735K |
$1.1M |
$-9.0M |
| Aug 2029 |
$1.9M |
$845K |
$1.0M |
$-10.1M |
| Jul 2029 |
$1.9M |
$728K |
$1.1M |
$-11.1M |
| Jun 2029 |
$1.9M |
$937K |
$941K |
$-12.3M |
| May 2029 |
$1.9M |
$1.2M |
$671K |
$-13.2M |
| Apr 2029 |
$1.9M |
$797K |
$1.1M |
$-13.9M |
| Mar 2029 |
$729K |
$790K |
$-60K |
$-14.9M |
| Feb 2029 |
$793K |
$619K |
$174K |
$-14.9M |
| Jan 2029 |
$1.2M |
$1.3M |
$-178K |
$-15.0M |
| Dec 2028 |
$714K |
$614K |
$99K |
$-14.9M |
| Nov 2028 |
$712K |
$614K |
$98K |
$-15.0M |
| Oct 2028 |
$708K |
$1.0M |
$-303K |
$-15.1M |