| TV Geliri | $5.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $18K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $53K |
| Tesis Bakımı | $863K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $5.9M | $2.4M | $3.5M | $58.6M |
| Aug 2028 | $6.0M | $2.6M | $3.4M | $55.0M |
| Jul 2028 | $6.4M | $2.4M | $3.9M | $51.6M |
| Jun 2028 | $19.3M | $2.5M | $16.9M | $47.7M |
| May 2028 | $5.8M | $2.7M | $3.1M | $30.8M |
| Apr 2028 | $5.9M | $3.7M | $2.2M | $27.7M |
| Mar 2028 | $5.9M | $2.7M | $3.3M | $25.5M |
| Feb 2028 | $6.2M | $2.7M | $3.5M | $22.2M |
| Jan 2028 | $6.9M | $2.6M | $4.3M | $18.6M |
| Dec 2027 | $6.6M | $2.6M | $4.0M | $14.4M |
| Nov 2027 | $6.7M | $2.6M | $4.1M | $10.3M |
| Oct 2027 | $7.9M | $3.1M | $4.8M | $6.3M |