| TV Geliri | $6.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $426K |
| Oyuncu Maaşları | $5.3M |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $238K |
| Tesis Bakımı | $887K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $7.4M | $6.5M | $967K | $69.0M |
| Mar 2028 | $7.5M | $4.5M | $3.0M | $68.1M |
| Feb 2028 | $7.6M | $5.1M | $2.5M | $65.1M |
| Jan 2028 | $9.2M | $4.2M | $5.1M | $62.6M |
| Dec 2027 | $7.3M | $4.5M | $2.7M | $57.6M |
| Nov 2027 | $6.6M | $5.4M | $1.2M | $54.8M |
| Oct 2027 | $5.8M | $6.4M | $-555K | $53.7M |
| Sep 2027 | $6.4M | $5.7M | $654K | $54.2M |
| Aug 2027 | $6.2M | $4.5M | $1.7M | $53.6M |
| Jul 2027 | $6.4M | $4.0M | $2.4M | $51.9M |
| Jun 2027 | $19.7M | $3.7M | $16.0M | $49.5M |
| May 2027 | $6.2M | $4.2M | $2.0M | $33.5M |