| TV Geliri | $3.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.8M |
| Personel Maaşları | $67K |
| Transfer Amortismanı | $115K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $283K |
| Tesis Bakımı | $784K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.8M | $4.1M | $-236K | $21.5M |
| Sep 2027 | $3.8M | $3.3M | $488K | $21.6M |
| Aug 2027 | $3.9M | $3.4M | $564K | $21.0M |
| Jul 2027 | $4.0M | $3.2M | $756K | $20.3M |
| Jun 2027 | $3.1M | $3.1M | $-74K | $19.5M |
| May 2027 | $3.0M | $3.2M | $-168K | $19.4M |
| Apr 2027 | $3.4M | $2.6M | $824K | $19.5M |
| Mar 2027 | $3.4M | $2.6M | $852K | $18.5M |
| Feb 2027 | $3.7M | $3.0M | $687K | $17.6M |
| Jan 2027 | $3.4M | $2.7M | $761K | $16.8M |
| Dec 2026 | $5.5M | $2.3M | $3.1M | $15.9M |
| Nov 2026 | $1.3M | $2.3M | $-1.1M | $12.7M |