| TV Geliri | $753K |
| Sıralama TV Bonusu | $75K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $234K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $35K |
| Tesis Bakımı | $561K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $949K | $853K | $96K | $11.5M |
| Jan 2029 | $2.5M | $901K | $1.6M | $11.4M |
| Dec 2028 | $3.3M | $1.1M | $2.3M | $9.8M |
| Nov 2028 | $3.3M | $1.0M | $2.3M | $7.5M |
| Oct 2028 | $2.2M | $1.1M | $1.0M | $5.2M |
| Sep 2028 | $4.6M | $910K | $3.7M | $4.1M |
| Aug 2028 | $947K | $927K | $20K | $470K |
| Jul 2028 | $945K | $947K | $-2K | $450K |
| Jun 2028 | $923K | $906K | $17K | $452K |
| May 2028 | $931K | $1.1M | $-204K | $435K |
| Apr 2028 | $935K | $902K | $33K | $639K |
| Mar 2028 | $638K | $358K | $280K | $606K |