| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.7M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $27K |
| Borç Faizi | $10K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $197K |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.4M | $4.1M | $-1.8M | $-2.5M |
| Sep 2027 | $2.5M | $3.2M | $-716K | $-697K |
| Aug 2027 | $2.6M | $2.6M | $-16K | $-8K |
| Jul 2027 | $2.7M | $2.7M | $42K | $-18K |
| Jun 2027 | $3.7M | $2.5M | $1.3M | $-88K |
| May 2027 | $2.3M | $3.3M | $-939K | $-1.4M |
| Apr 2027 | $2.3M | $2.4M | $-46K | $-480K |
| Mar 2027 | $2.3M | $3.5M | $-1.2M | $-462K |
| Feb 2027 | $2.9M | $3.8M | $-916K | $691K |
| Jan 2027 | $2.8M | $3.6M | $-828K | $1.6M |
| Dec 2026 | $925K | $3.2M | $-2.3M | $2.4M |
| Nov 2026 | $828K | $3.5M | $-2.7M | $4.7M |