| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $548K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $25.7M |
| Personel Maaşları | $105K |
| Transfer Amortismanı | $1.2M |
| Borç Faizi | $183K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $118K |
| Tesis Bakımı | $245K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $7.1M | $27.6M | $-20.5M | $-33.2M |
| Aug 2027 | $8.8M | $28.2M | $-19.4M | $-13.9M |
| Jul 2027 | $8.1M | $21.5M | $-13.4M | $4.3M |
| Jun 2027 | $46.5M | $19.3M | $27.3M | $16.5M |
| May 2027 | $7.5M | $20.5M | $-13.0M | $-12.0M |
| Apr 2027 | $6.4M | $24.2M | $-17.8M | $-216K |
| Mar 2027 | $6.6M | $22.3M | $-15.7M | $16.4M |
| Feb 2027 | $6.7M | $21.1M | $-14.3M | $31.0M |
| Jan 2027 | $6.9M | $20.8M | $-13.9M | $44.1M |
| Dec 2026 | $7.9M | $20.8M | $-12.9M | $56.8M |
| Nov 2026 | $6.7M | $21.9M | $-15.2M | $68.5M |
| Oct 2026 | $5.3M | $31.6M | $-26.3M | $82.6M |