Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $51K |
| Maç Günü Geliri | $96K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $259K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$1.3M |
$441K |
$874K |
$-902K |
| Jul 2030 |
$1.5M |
$399K |
$1.1M |
$-1.8M |
| Jun 2030 |
$639K |
$399K |
$239K |
$-2.9M |
| May 2030 |
$156K |
$407K |
$-252K |
$-3.1M |
| Apr 2030 |
$156K |
$407K |
$-251K |
$-2.8M |
| Mar 2030 |
$157K |
$484K |
$-327K |
$-2.6M |
| Feb 2030 |
$337K |
$409K |
$-72K |
$-2.3M |
| Jan 2030 |
$156K |
$514K |
$-357K |
$-2.2M |
| Dec 2029 |
$157K |
$409K |
$-252K |
$-1.8M |
| Nov 2029 |
$157K |
$409K |
$-252K |
$-1.6M |
| Oct 2029 |
$156K |
$393K |
$-237K |
$-1.3M |
| Sep 2029 |
$155K |
$386K |
$-231K |
$-1.1M |