| TV Geliri | $421K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $21K |
| Oyuncu Maaşları | $196K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $37K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $10K |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2029 | $473K | $313K | $161K | $-2.5M |
| Sep 2029 | $483K | $309K | $174K | $-2.7M |
| Aug 2029 | $488K | $316K | $172K | $-2.9M |
| Jul 2029 | $500K | $323K | $177K | $-3.0M |
| Jun 2029 | $487K | $306K | $181K | $-3.2M |
| May 2029 | $431K | $311K | $121K | $-3.4M |
| Apr 2029 | $431K | $357K | $74K | $-3.5M |
| Mar 2029 | $423K | $375K | $48K | $-3.6M |
| Feb 2029 | $412K | $272K | $140K | $-3.6M |
| Jan 2029 | $414K | $567K | $-152K | $-3.8M |
| Dec 2028 | $441K | $349K | $92K | $-3.6M |
| Nov 2028 | $424K | $290K | $134K | $-3.7M |