| TV Geliri | $598K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $30K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $132K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $251K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $759K | $2.3M | $-1.6M | $1.9M |
| Sep 2026 | $787K | $1.2M | $-397K | $3.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |