| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $561K |
| Personel Maaşları | $1.2M |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $630K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $1.9M | $2.4M | $-485K | $6.7M |
| Nov 2028 | $1.9M | $1.5M | $385K | $7.2M |
| Oct 2028 | $1.9M | $1.1M | $864K | $6.8M |
| Sep 2028 | $1.9M | $1.0M | $839K | $5.9M |
| Aug 2028 | $1.9M | $1.2M | $705K | $5.1M |
| Jul 2028 | $1.9M | $1.0M | $879K | $4.4M |
| Jun 2028 | $2.4M | $1.0M | $1.3M | $3.5M |
| May 2028 | $1.9M | $1.0M | $876K | $2.1M |
| Apr 2028 | $1.9M | $1.0M | $855K | $1.3M |
| Mar 2028 | $1.9M | $530K | $1.4M | $397K |
| Feb 2028 | $1.9M | $535K | $1.4M | $-985K |
| Jan 2028 | $1.9M | $654K | $1.2M | $-2.3M |