Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $528 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $44K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Tesis Bakımı | $40K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2036 |
$3K |
$106K |
$-103K |
$-12.6M |
| Jun 2036 |
$2K |
$104K |
$-102K |
$-12.5M |
| May 2036 |
$45K |
$107K |
$-62K |
$-12.4M |
| Apr 2036 |
$2K |
$107K |
$-105K |
$-12.4M |
| Mar 2036 |
$2K |
$107K |
$-105K |
$-12.3M |
| Feb 2036 |
$25K |
$110K |
$-85K |
$-12.2M |
| Jan 2036 |
$2K |
$681K |
$-679K |
$-12.1M |
| Dec 2035 |
$2K |
$106K |
$-104K |
$-11.4M |
| Nov 2035 |
$2K |
$106K |
$-104K |
$-11.3M |
| Oct 2035 |
$2K |
$105K |
$-102K |
$-11.2M |
| Sep 2035 |
$3K |
$106K |
$-103K |
$-11.1M |
| Aug 2035 |
$2K |
$115K |
$-112K |
$-11.0M |