| TV Geliri | $19K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $232K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $375 |
| Borç Faizi | $123K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $32K | $502K | $-471K | $-8.4M |
| Mar 2028 | $18K | $447K | $-429K | $-7.9M |
| Feb 2028 | $18K | $419K | $-401K | $-7.5M |
| Jan 2028 | $18K | $742K | $-725K | $-7.1M |
| Dec 2027 | $102K | $417K | $-316K | $-6.4M |
| Nov 2027 | $17K | $491K | $-474K | $-6.0M |
| Oct 2027 | $29K | $634K | $-606K | $-5.6M |
| Sep 2027 | $24K | $616K | $-592K | $-5.0M |
| Aug 2027 | $23K | $469K | $-446K | $-4.4M |
| Jul 2027 | $22K | $450K | $-428K | $-3.9M |
| Jun 2027 | $22K | $451K | $-429K | $-3.5M |
| May 2027 | $24K | $455K | $-431K | $-3.1M |