| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $283K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $680K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.5M | $982K | $1.6M | $37.7M |
| Jun 2027 | $4.3M | $1.0M | $3.2M | $36.2M |
| May 2027 | $2.6M | $1.1M | $1.5M | $32.9M |
| Apr 2027 | $1.1M | $736K | $348K | $31.4M |
| Mar 2027 | $984K | $735K | $250K | $31.0M |
| Feb 2027 | $304K | $1.2M | $-920K | $30.8M |
| Jan 2027 | $1.8M | $578K | $1.2M | $31.7M |
| Dec 2026 | $3.1M | $520K | $2.5M | $30.5M |
| Nov 2026 | $2.5M | $514K | $2.0M | $27.9M |
| Oct 2026 | $1.4M | $540K | $831K | $25.9M |
| Sep 2026 | $24.8M | $321K | $24.5M | $25.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |