| TV Geliri | $64K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $39K |
| Oyuncu Maaşları | $852K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $24K |
| Tesis Bakımı | $92K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $105K | $1.0M | $-917K | $12.3M |
| Sep 2026 | $11.7M | $422K | $11.3M | $13.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |