| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $224K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $832K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $719K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $4.0M | $1.6M | $2.4M | $35.3M |
| Feb 2028 | $2.9M | $1.6M | $1.3M | $32.8M |
| Jan 2028 | $5.0M | $1.6M | $3.4M | $31.6M |
| Dec 2027 | $5.7M | $1.6M | $4.1M | $28.2M |
| Nov 2027 | $6.8M | $1.5M | $5.3M | $24.0M |
| Oct 2027 | $4.0M | $1.7M | $2.3M | $18.7M |
| Sep 2027 | $6.0M | $1.3M | $4.7M | $16.5M |
| Aug 2027 | $2.4M | $1.3M | $1.1M | $11.8M |
| Jul 2027 | $3.2M | $1.3M | $1.9M | $10.7M |
| Jun 2027 | $2.5M | $1.3M | $1.1M | $8.8M |
| May 2027 | $2.5M | $1.3M | $1.2M | $7.7M |
| Apr 2027 | $2.5M | $1.5M | $1.0M | $6.5M |