| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $411K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $640K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2029 | $2.0M | $1.1M | $948K | $11.2M |
| Dec 2028 | $1.9M | $2.2M | $-304K | $10.2M |
| Nov 2028 | $1.9M | $1.1M | $870K | $10.5M |
| Oct 2028 | $2.0M | $1.1M | $849K | $9.7M |
| Sep 2028 | $2.1M | $1.0M | $1.1M | $8.8M |
| Aug 2028 | $2.1M | $1.0M | $1.1M | $7.7M |
| Jul 2028 | $2.6M | $980K | $1.6M | $6.6M |
| Jun 2028 | $2.1M | $1.1M | $1.0M | $5.0M |
| May 2028 | $2.1M | $981K | $1.1M | $4.0M |
| Apr 2028 | $2.1M | $1.2M | $941K | $2.8M |
| Mar 2028 | $2.2M | $1.1M | $1.1M | $1.9M |
| Feb 2028 | $2.2M | $578K | $1.6M | $846K |