| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $94K |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $102K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $411K |
| Tesis Bakımı | $810K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $2.0M | $2.7M | $-728K | $60.4M |
| Jan 2029 | $2.5M | $2.3M | $156K | $61.1M |
| Dec 2028 | $1.9M | $4.0M | $-2.1M | $61.0M |
| Nov 2028 | $2.1M | $2.6M | $-492K | $63.1M |
| Oct 2028 | $3.3M | $2.6M | $660K | $63.6M |
| Sep 2028 | $2.1M | $2.0M | $144K | $62.9M |
| Aug 2028 | $2.1M | $1.9M | $227K | $62.8M |
| Jul 2028 | $2.6M | $1.9M | $727K | $62.5M |
| Jun 2028 | $2.1M | $2.3M | $-190K | $61.8M |
| May 2028 | $2.1M | $2.9M | $-837K | $62.0M |
| Apr 2028 | $5.3M | $2.3M | $3.0M | $62.8M |
| Mar 2028 | $5.4M | $2.1M | $3.3M | $59.8M |