| TV Geliri | $4.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $821K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.1M | $2.9M | $4.1M | $46.6M |
| Dec 2027 | $7.2M | $2.9M | $4.3M | $42.5M |
| Nov 2027 | $8.7M | $3.0M | $5.8M | $38.2M |
| Oct 2027 | $5.9M | $3.3M | $2.6M | $32.4M |
| Sep 2027 | $11.5M | $3.2M | $8.3M | $29.8M |
| Aug 2027 | $4.6M | $2.7M | $1.9M | $21.5M |
| Jul 2027 | $4.5M | $2.6M | $1.9M | $19.6M |
| Jun 2027 | $11.8M | $3.1M | $8.7M | $17.6M |
| May 2027 | $4.5M | $3.1M | $1.3M | $8.9M |
| Apr 2027 | $4.5M | $3.1M | $1.3M | $7.6M |
| Mar 2027 | $4.6M | $3.2M | $1.4M | $6.3M |
| Feb 2027 | $4.9M | $3.4M | $1.5M | $4.9M |