| TV Geliri | $43K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $347K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $48K | $496K | $-448K | $252K |
| Sep 2026 | $66K | $382K | $-317K | $699K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |