Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $21K |
| Maç Günü Geliri | $74K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $176K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$1.3M |
$455K |
$843K |
$164.5M |
| Feb 2031 |
$98K |
$536K |
$-438K |
$163.7M |
| Jan 2031 |
$5.1M |
$593K |
$4.5M |
$164.1M |
| Dec 2030 |
$2.5M |
$593K |
$1.9M |
$159.6M |
| Nov 2030 |
$3.6M |
$589K |
$3.0M |
$157.7M |
| Oct 2030 |
$1.3M |
$589K |
$709K |
$154.7M |
| Sep 2030 |
$4.2M |
$594K |
$3.6M |
$154.0M |
| Aug 2030 |
$98K |
$594K |
$-496K |
$150.4M |
| Jul 2030 |
$1.3M |
$673K |
$634K |
$150.9M |
| Jun 2030 |
$1.9M |
$446K |
$1.4M |
$150.2M |
| May 2030 |
$98K |
$450K |
$-352K |
$148.8M |
| Apr 2030 |
$3.3M |
$450K |
$2.8M |
$149.1M |