Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $22K |
| Maç Günü Geliri | $187K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $288K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$212K |
$499K |
$-287K |
$319.0M |
| Jun 2035 |
$786K |
$499K |
$287K |
$319.3M |
| May 2035 |
$212K |
$499K |
$-287K |
$319.0M |
| Apr 2035 |
$213K |
$499K |
$-286K |
$319.3M |
| Mar 2035 |
$213K |
$498K |
$-285K |
$319.6M |
| Feb 2035 |
$883K |
$498K |
$385K |
$319.9M |
| Jan 2035 |
$6.5M |
$498K |
$6.0M |
$319.5M |
| Dec 2034 |
$213K |
$498K |
$-285K |
$313.5M |
| Nov 2034 |
$213K |
$486K |
$-272K |
$313.8M |
| Oct 2034 |
$213K |
$486K |
$-272K |
$314.1M |
| Sep 2034 |
$3.8M |
$486K |
$3.4M |
$314.3M |
| Aug 2034 |
$213K |
$486K |
$-272K |
$311.0M |