| TV Geliri | $54K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $49K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $79K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $21K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $107K | $1.6M | $-1.4M | $-3.8M |
| Feb 2027 | $99K | $1.6M | $-1.5M | $-2.3M |
| Jan 2027 | $2.1M | $1.6M | $553K | $-851K |
| Dec 2026 | $279K | $1.5M | $-1.2M | $-1.4M |
| Nov 2026 | $276K | $1.5M | $-1.2M | $-202K |
| Oct 2026 | $275K | $1.7M | $-1.4M | $973K |
| Sep 2026 | $476K | $1.3M | $-787K | $2.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |