| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $123K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $52K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $27K | $445K | $-418K | $-3.7M |
| Dec 2027 | $215K | $265K | $-50K | $-3.3M |
| Nov 2027 | $27K | $263K | $-235K | $-3.3M |
| Oct 2027 | $33K | $378K | $-344K | $-3.0M |
| Sep 2027 | $32K | $287K | $-255K | $-2.7M |
| Aug 2027 | $33K | $295K | $-262K | $-2.4M |
| Jul 2027 | $30K | $279K | $-249K | $-2.2M |
| Jun 2027 | $30K | $284K | $-254K | $-1.9M |
| May 2027 | $31K | $273K | $-241K | $-1.7M |
| Apr 2027 | $8K | $276K | $-269K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $5K | $235K | $-230K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $19K | $247K | $-229K | $-913K |