| TV Geliri | $951K |
| Sıralama TV Bonusu | $95K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $17K |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $31K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $41K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.3M | $2.0M | $-769K | $-5.6M |
| Dec 2027 | $1.5M | $1.7M | $-270K | $-4.8M |
| Nov 2027 | $1.5M | $1.8M | $-290K | $-4.6M |
| Oct 2027 | $1.5M | $2.0M | $-557K | $-4.3M |
| Sep 2027 | $496K | $1.8M | $-1.3M | $-3.7M |
| Aug 2027 | $1.2M | $1.7M | $-522K | $-2.4M |
| Jul 2027 | $1.1M | $1.7M | $-549K | $-1.9M |
| Jun 2027 | $2.3M | $1.5M | $766K | $-1.4M |
| May 2027 | $1.1M | $1.5M | $-378K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $1.1M | $1.5M | $-380K | $-1.7M |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.6M | $-424K | $-1.4M |
| Feb 2027 | $1.5M | $1.8M | $-286K | $-937K |