| TV Geliri | $951K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $472K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $660K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.1M | $1.2M | $-94K | $1.2M |
| Dec 2027 | $1.1M | $1.2M | $-116K | $1.3M |
| Nov 2027 | $984K | $1.2M | $-190K | $1.4M |
| Oct 2027 | $1.1M | $1.3M | $-185K | $1.6M |
| Sep 2027 | $1.1M | $1.2M | $-107K | $1.8M |
| Aug 2027 | $1.3M | $1.1M | $125K | $1.9M |
| Jul 2027 | $1.3M | $1.1M | $139K | $1.8M |
| Jun 2027 | $1.6M | $1.1M | $500K | $1.6M |
| May 2027 | $1.3M | $1.1M | $136K | $1.1M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.1M | $113K | $1.0M |
| Mar 2027 | $1.3M | $1.2M | $116K | $887K |
| Feb 2027 | $512K | $872K | $-361K | $771K |