Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $207K |
| Personel Maaşları | $6K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2028 |
$34K |
$285K |
$-251K |
$-4.1M |
| Jul 2028 |
$107K |
$249K |
$-143K |
$-3.8M |
| Jun 2028 |
$17K |
$172K |
$-155K |
$-3.7M |
| May 2028 |
$17K |
$239K |
$-222K |
$-3.5M |
| Apr 2028 |
$17K |
$222K |
$-205K |
$-3.3M |
| Mar 2028 |
$17K |
$182K |
$-165K |
$-3.1M |
| Feb 2028 |
$17K |
$182K |
$-165K |
$-2.9M |
| Jan 2028 |
$17K |
$314K |
$-297K |
$-2.8M |
| Dec 2027 |
$21K |
$187K |
$-166K |
$-2.5M |
| Nov 2027 |
$24K |
$192K |
$-168K |
$-2.3M |
| Oct 2027 |
$25K |
$246K |
$-221K |
$-2.2M |
| Sep 2027 |
$10K |
$191K |
$-181K |
$-1.9M |