Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $8K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $101K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$5.6M |
$244K |
$5.4M |
$-13.8M |
| Jun 2035 |
$18K |
$244K |
$-226K |
$-19.2M |
| May 2035 |
$18K |
$244K |
$-226K |
$-18.9M |
| Apr 2035 |
$18K |
$244K |
$-226K |
$-18.7M |
| Mar 2035 |
$18K |
$244K |
$-226K |
$-18.5M |
| Feb 2035 |
$18K |
$244K |
$-226K |
$-18.3M |
| Jan 2035 |
$18K |
$1.1M |
$-1.1M |
$-18.0M |
| Dec 2034 |
$102K |
$242K |
$-140K |
$-16.9M |
| Nov 2034 |
$18K |
$242K |
$-224K |
$-16.8M |
| Oct 2034 |
$18K |
$242K |
$-224K |
$-16.6M |
| Sep 2034 |
$18K |
$242K |
$-224K |
$-16.4M |
| Aug 2034 |
$18K |
$242K |
$-224K |
$-16.1M |