| TV Geliri | $940K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $370K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $34K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.0M | $543K | $506K | $-3.4M |
| Jul 2028 | $1.1M | $635K | $416K | $-3.9M |
| Jun 2028 | $1.3M | $521K | $767K | $-4.4M |
| May 2028 | $1.1M | $527K | $554K | $-5.1M |
| Apr 2028 | $1.1M | $541K | $534K | $-5.7M |
| Mar 2028 | $1.1M | $659K | $425K | $-6.2M |
| Feb 2028 | $1.1M | $727K | $346K | $-6.7M |
| Jan 2028 | $382K | $1.3M | $-903K | $-7.0M |
| Dec 2027 | $388K | $711K | $-323K | $-6.1M |
| Nov 2027 | $118K | $851K | $-732K | $-5.8M |
| Oct 2027 | $105K | $752K | $-647K | $-5.1M |
| Sep 2027 | $114K | $675K | $-560K | $-4.4M |