Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $18K |
| Maç Günü Geliri | $5K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $152K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$26K |
$943K |
$-917K |
$-485K |
| Jul 2030 |
$1.7M |
$473K |
$1.3M |
$432K |
| Jun 2030 |
$26K |
$329K |
$-303K |
$-821K |
| May 2030 |
$26K |
$329K |
$-303K |
$-518K |
| Apr 2030 |
$726K |
$329K |
$397K |
$-214K |
| Mar 2030 |
$979K |
$335K |
$644K |
$-611K |
| Feb 2030 |
$41K |
$314K |
$-273K |
$-1.3M |
| Jan 2030 |
$1.6M |
$394K |
$1.2M |
$-983K |
| Dec 2029 |
$1.4M |
$347K |
$1.1M |
$-2.1M |
| Nov 2029 |
$1.4M |
$347K |
$1.1M |
$-3.2M |
| Oct 2029 |
$726K |
$347K |
$379K |
$-4.3M |
| Sep 2029 |
$3.0M |
$347K |
$2.6M |
$-4.7M |