| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.8M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $75K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $833K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.7M | $4.7M | $2.9M | $49.3M |
| Dec 2027 | $9.1M | $5.0M | $4.1M | $46.3M |
| Nov 2027 | $9.1M | $4.8M | $4.3M | $42.1M |
| Oct 2027 | $7.3M | $4.5M | $2.8M | $37.7M |
| Sep 2027 | $8.9M | $4.0M | $5.0M | $34.9M |
| Aug 2027 | $6.1M | $3.9M | $2.1M | $29.8M |
| Jul 2027 | $6.1M | $3.4M | $2.8M | $27.6M |
| Jun 2027 | $13.4M | $3.4M | $10.0M | $24.8M |
| May 2027 | $6.2M | $3.6M | $2.6M | $14.7M |
| Apr 2027 | $5.5M | $4.7M | $789K | $12.1M |
| Mar 2027 | $6.2M | $3.9M | $2.3M | $11.2M |
| Feb 2027 | $6.1M | $3.5M | $2.6M | $8.9M |