Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $212K |
| Maç Günü Geliri | $1.0M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $36K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $973K |
| Personel Maaşları | $77K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.9M |
$10.6M |
$-8.7M |
$20.9M |
| Jul 2027 |
$15.4M |
$1.7M |
$13.7M |
$29.6M |
| Jun 2027 |
$2.8M |
$1.7M |
$1.1M |
$15.9M |
| May 2027 |
$1.3M |
$1.7M |
$-463K |
$14.8M |
| Apr 2027 |
$1.3M |
$1.7M |
$-462K |
$15.3M |
| Mar 2027 |
$2.4M |
$1.8M |
$616K |
$15.8M |
| Feb 2027 |
$1.3M |
$1.4M |
$-81K |
$15.2M |
| Jan 2027 |
$1.6M |
$1.4M |
$218K |
$15.2M |
| Dec 2026 |
$1.3M |
$1.4M |
$-82K |
$15.0M |
| Nov 2026 |
$1.3M |
$1.4M |
$-79K |
$15.1M |
| Oct 2026 |
$1.3M |
$5.9M |
$-4.7M |
$15.2M |
| Sep 2026 |
$2.9M |
$2.1M |
$791K |
$19.8M |