| TV Geliri | $898K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $16K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $582K |
| Personel Maaşları | $51K |
| Transfer Amortismanı | $250 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $176K |
| Tesis Bakımı | $399K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $914K | $1.2M | $-294K | $30.8M |
| Jun 2027 | $1.8M | $1.2M | $655K | $31.1M |
| May 2027 | $929K | $1.1M | $-161K | $30.4M |
| Apr 2027 | $238K | $1.0M | $-798K | $30.6M |
| Mar 2027 | $269K | $893K | $-624K | $31.4M |
| Feb 2027 | $57K | $841K | $-784K | $32.0M |
| Jan 2027 | $3.6M | $767K | $2.8M | $32.8M |
| Dec 2026 | $6.5M | $688K | $5.8M | $30.0M |
| Nov 2026 | $6.5M | $674K | $5.8M | $24.2M |
| Oct 2026 | $3.3M | $653K | $2.6M | $18.4M |
| Sep 2026 | $15.7M | $358K | $15.3M | $15.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |