| TV Geliri | $4.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $21K |
| Oyuncu Maaşları | $3.0M |
| Personel Maaşları | $111K |
| Transfer Amortismanı | $39K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $74K |
| Tesis Bakımı | $793K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $5.7M | $4.0M | $1.7M | $45.3M |
| Feb 2027 | $6.3M | $3.8M | $2.5M | $43.5M |
| Jan 2027 | $17.1M | $3.4M | $13.7M | $41.0M |
| Dec 2026 | $9.4M | $3.4M | $6.0M | $27.3M |
| Nov 2026 | $8.9M | $3.5M | $5.4M | $21.3M |
| Oct 2026 | $3.5M | $4.2M | $-635K | $15.8M |
| Sep 2026 | $5.5M | $2.5M | $3.1M | $16.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |