| TV Geliri | $802K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $442 |
| Oyuncu Maaşları | $402K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $26K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $840K | $624K | $216K | $-2.6M |
| Jun 2027 | $243K | $630K | $-387K | $-2.8M |
| May 2027 | $246K | $622K | $-377K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $288K | $614K | $-326K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $67K | $615K | $-548K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $60K | $618K | $-559K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $295K | $627K | $-332K | $-647K |
| Dec 2026 | $39K | $590K | $-551K | $-315K |
| Nov 2026 | $38K | $587K | $-549K | $236K |
| Oct 2026 | $38K | $649K | $-611K | $785K |
| Sep 2026 | $51K | $560K | $-509K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |