| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.4M |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $676K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $3.2M | $5.1M | $-1.9M | $2.0M |
| Mar 2029 | $3.2M | $3.9M | $-725K | $3.9M |
| Feb 2029 | $3.2M | $4.0M | $-750K | $4.6M |
| Jan 2029 | $6.8M | $4.1M | $2.7M | $5.3M |
| Dec 2028 | $3.3M | $3.8M | $-479K | $2.7M |
| Nov 2028 | $3.3M | $3.9M | $-589K | $3.1M |
| Oct 2028 | $3.3M | $5.5M | $-2.1M | $3.7M |
| Sep 2028 | $7.0M | $4.7M | $2.2M | $5.9M |
| Aug 2028 | $3.3M | $3.8M | $-436K | $3.7M |
| Jul 2028 | $3.9M | $3.7M | $249K | $4.1M |
| Jun 2028 | $3.3M | $3.8M | $-514K | $3.8M |
| May 2028 | $3.3M | $4.8M | $-1.5M | $4.4M |