| TV Geliri | $109K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $237K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $82K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $117K | $493K | $-376K | $-5.6M |
| Feb 2028 | $136K | $527K | $-391K | $-5.2M |
| Jan 2028 | $117K | $755K | $-638K | $-4.8M |
| Dec 2027 | $300K | $497K | $-196K | $-4.2M |
| Nov 2027 | $118K | $483K | $-365K | $-4.0M |
| Oct 2027 | $132K | $671K | $-538K | $-3.6M |
| Sep 2027 | $133K | $632K | $-498K | $-3.1M |
| Aug 2027 | $46K | $569K | $-523K | $-2.6M |
| Jul 2027 | $53K | $574K | $-521K | $-2.0M |
| Jun 2027 | $28K | $557K | $-529K | $-1.5M |
| May 2027 | $33K | $501K | $-468K | $-986K |
| Apr 2027 | $30K | $467K | $-437K | $-518K |