| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $979K |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $562K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.9M | $2.1M | $782K | $6.2M |
| Mar 2028 | $2.9M | $2.6M | $333K | $5.4M |
| Feb 2028 | $3.3M | $2.6M | $717K | $5.1M |
| Jan 2028 | $3.0M | $2.1M | $909K | $4.3M |
| Dec 2027 | $2.9M | $2.1M | $814K | $3.4M |
| Nov 2027 | $2.8M | $2.1M | $747K | $2.6M |
| Oct 2027 | $2.7M | $2.9M | $-215K | $1.9M |
| Sep 2027 | $2.7M | $2.3M | $422K | $2.1M |
| Aug 2027 | $2.3M | $1.9M | $362K | $1.6M |
| Jul 2027 | $2.3M | $5.3M | $-3.0M | $1.3M |
| Jun 2027 | $3.1M | $1.9M | $1.1M | $4.2M |
| May 2027 | $2.7M | $1.8M | $912K | $3.1M |